Дитячий центр розвитку та дозвілля "Умка Land"
Дитячий центр повного та неповного перебування у Києві та Світловодську
"Умка Land" — це місце, де кожна дитина може максимально розвинутися. Наші висококваліфіковані педагоги вміють зацікавити, навчити, розвинути творчі здібності та соціалізувати. Ми індивідуально підходимо до кожної дитини, враховуючи вік, індивідуальні особливості малюка та ваші побажання. "Умка Land" працює для вашого спокою та щасливого дитинства ваших дітей!
Наші переваги
1
Англійська мова
Поглиблене вивчення англійської мови, заняття з носієм мови
2
Розвиток дитини
У нашому центрі діти набувають всебічного розвитку, не тільки інтелектуального, а й фізичного, естетичного та творчого розвитку особистості.
3
Навчальні посібники
Ми підбираємо тільки найкращі посібники та ігри як українських, так і світових брендів
4
Педагоги
Робота з дітьми – це покликання наших педагогів
5
Атмосфера
У нас по-справжньому сімейна та затишна атмосфера
6
Здоров'я дітей
Для нас важливо дбати про здоров'я ваших дітей
Фото галерея
Наші дипломи та сертифікати
Заняття
Наш Міні садок Умка Land – це місце, де діти соціально адаптуються без проблем, вчаться дружити, допомагати, ділитися. Щодня малюки дізнаються багато нового, вчаться бути самостійними.

Наші маленькі групи дозволяють приділити увагу кожному. Всі заняття проходять з урахуванням вікових особливостей і спрямовані на всебічний розвиток дитини, не тільки інтелектуальний, а й емоційний, естетичний та творчий.
Комплексні заняття для дошкільнят
Займаючись в Умка Land Ваші дітки не просто набувають нових знань, вони вчаться бути самостійними, спілкуватися в групі, заводити друзів, вільно висловлювати свої думки. Також ставити собі завдання-нехай маленькі, але такі необхідні, логічно мислити і робити свої перші висновки.

Час роботи проведення занять з 16:00-18:00 або з 17:00 до 19:00

У комплекс входять заняття з: математики, грамоти, розвитку мови, англійської мови, графомоторики та нейрогімнастики.
Ранній розвиток
Наш дитячий центр надає можливість батькам разом з дитиною відвідати цікаві, що розвивають заняття разом з малюками від 1,5 до трьох років. Відвідуючи такі заняття, у батьків є можливість підвищити свою компетентність у галузі дитячої психології. та завдань, спрямованих на розвиток основних умінь та навичок вашого малюка в ранньому віці.
На наших заняттях:

 • традиційний початок та закінчення кожного заняття
 • кожне заняття має свою тему, свій сюжет
 • музичні хвилинки та ритмічні розминки
 • ігри та вправи, що розвивають координацію рухів
 • швидка зміна діяльності, що допомагає утримувати увагу малюків
 • казкотерапія
 • знайомимося з такими поняттями як: колір, розмір, кількість, властивості предметів
 • розвиваємо тактильні відчуття.

Ну і звичайно, на наших заняттях ми сортуємо, переливаємо, пересипаємо, клеїмо, ліпимо, змішуємо і робимо ще багато цікавого.

Графік занять ви можете підібрати для себе.
2 рази на тиждень – 350 грн. за одне заняття
3 рази на тиждень – 300 грн. за одне заняття.
На заняттях діти навчаються без сорому спілкуватися новою мовою, будувати діалоги. Уже в маленькому віці дитина матиме уявлення про мову і зможе спілкуватися нею з іншими.

Пропонуємо групи як для дошкільнят, так дітей молодшого шкільного віку. Гарною мотивацією буде поїздка до Великої Британії з метою практики мови.
Мамі та татові теж потрібен відпочинок! Вихідні пролітають так швидко, а справ так багато! Ми готові взяти на себе організацію дозвілля Вашої дитини! Дитячий клуб вихідного дня від «Умка Land» це можливість для батьків відпочити, а для дітей весело та цікаво провести час.
Тематичні свята та Дні народження
Емоції, емоції та ще раз емоції- це що ми вміємо регенерувати на дитячих святах. Організуємо та проведемо найкраще свято для Вашої дитини. Ми зібрали для Вас десятки захоплюючих, веселих та незабутніх сценаріїв.
Запишіться на пробний день
Перш ніж записати дитину в групу, можете познайомитися з садком, його умовами та атмосферою. Залишіть свої контактні дані, ми зв'яжемося з вами.
Часті питання
Намагалися зібрати відповіді на часті запитання від батьків. Щоб поставити запитання, нам можна зателефонувати або написати на пошту: umkalanddeti@gmail.com
Питання:
Як записатися в дитячий садок?
Умка:
Щоб записати дитину в сад, ви можете залишити заявку на пробне відвідування груп або зателефонувати нам за телефоном: 067 6864190
Питання:
Скільки малюків в одній групі?
Умка:
В одній групі максимум 8 осіб, рідко 10. Це максимальна кількість людей, щоб викладач міг повноцінно приділити час кожному.
Питання:
Чи можна дітям приносити до дитячого садка свої іграшки?
Умка:
Так, ви можете принести свої іграшки, але за їх цілісність не відповідають педагоги та інші працівники саду.
Питання:
Де проходять прогулянки у вашому міні-садку?
Умка:
Наш Міні сад знаходиться поблизу від чудового парку "Наталка", де діти можуть грати як в активні, так і спокійні ігри та дихати свіжим повітрям.
Питання:
Які документи необхідні для вступу до міні-саду?
Умка:
Медична довідка від педіатра про стан здоров'я дитини та відсутність хронічних захворювань, які несумісні з перебуванням у дитячому колективі.

Центр раннього розвитку у Києві

Кожен поважаючий себе батько, а саме такими, ми впевнені, є мами та тати, які зараз читають ці рядки, дбають про всебічний розвиток свого чада. Тому вони займаються пошуком кращих розвивашок, записують свою дитину на всілякі курси та уроки, роблять все для того, щоб діти росли здоровими, щасливими і стали успішними, впевненими в собі людьми.

Центр розвитку дітей «Умка Land»: ідеальне місце для максимального розвитку вашої дитини!

«Умка Land» – це мережа сучасних дитячих центрів повного та неповного перебування. Поки що ми представлені лише у Києві та Світловодську, але незабаром сподіваємось на активне розширення в інших містах країни, щоб усі українські діти могли всебічно розвиватися та отримувати необмежені можливості до соціалізації.

Наш центр розвитку дитини працює для спокою батьків та щасливого дитинства малюків. Співробітники «Умка Land» – це досвідчені висококваліфіковані педагоги, закохані у професію, люди, які вкладають частинку своєї душі у кожного вихованця. Вони знайомі з віковими особливостями дітей, знають, як зацікавити малюка, як розглянути його приховані здібності та повністю розкрити творчий потенціал. Завдяки індивідуальному підходу до кожної дитини, глибоких знань дитячої психології та педагогіки, багатого практичного досвіду нам вдалося створити ідеальний центр раннього розвитку, в якому, можете бути впевнені, враховуються всі особливості дитини та побажання її батьків.

Ключові напрямки діяльності центру раннього розвитку у Києві

«Умка Land» – це комплексний підхід до питань розвитку та виховання підростаючого покоління з урахуванням усіх сучасних реалій. Широкий спектр послуг та багата матеріально-технічна база дозволяють нам заповнити всі потреби клієнтів та створити максимально зручні та вигідні умови співпраці у кожному конкретному випадку.

На базі нашого центру розвитку для дітей функціонують:

Міні-сад

Унікальне місце, де діти вчаться дружити та ділитися, де вони осягають дивовижний навколишній світ у дружній та позитивній обстановці, де створені всі умови для їхнього естетичного, емоційного та творчого розвитку. Групи у нас маленькі, тому кожна дитина знаходиться під постійним наглядом, і батьки можуть бути впевненими у безпеці своїх дітей та належному догляді за ними. Записатися в міні-сад можна як на повний, так і на неповний день перебування.

Комплексний розвиток для дошкільнят

Різноманітні розвиваючі гуртки для дітей, завдяки яким вихованці набувають нових знань, повною мірою розкривають свій творчий потенціал, а також навчаються бути самостійними, вільно висловлювати свої думки та бажання. Якщо ви шукаєте місце, де ваша дитина заведе друзів, навчиться мислити логічно, вирішувати свої перші завдання і робити розумні висновки, ласкаво просимо в «Умка Land»!

Клуб вихідного дня

Малята можуть відвідати всілякі майстер-класи, навчитися малювати, ліпити, творити та витворяти з використанням різних технік та матеріалів. Папам і мамам теж потрібен відпочинок - персонал нашого центру знає це, як ніхто інший, тому він візьме на себе всі турботи про ваших дітей, поки ви будете релаксувати або ж займатися справами, що накопичилися за тиждень.

Тематичні дитячі свята

Шукайте, де відсвяткувати День народження крихти так, щоб весело, радісно та ще й з користю? Креативні аніматори підготували для вас десятки захоплюючих сценаріїв, тому буря позитивних емоцій гостям буде гарантована.

Переваги центру раннього розвитку на Оболоні

Чому нам можна і треба довіряти? Все геніальне просто:

 • Розвиваючий клуб для дітей, в рамках якого проводяться заняття з математики, розвитку мови, грамоти, англійської, нейрогімнастики та графомоторики.
 • Всебічний розвиток особистості.
 • Поглиблене вивчення англійської мови. Заняття проходять із носіями мови.
 • Використання кращих посібників – як вітчизняних, і від авторитетних світових брендів.
 • Затишна, тепла сімейна атмосфера.
 • Талановиті педагоги, для яких робота – справжнє покликання.
Як дістатися та зв'язатися з нами
Зв'язок
Телефон: 067 686 4190
e-mail: umkalanddeti@gmail.com
Адреса
м. Київ, Оболонь:
вул. Героїв Сталінграда 6, корпус 3

м. Світловодськ:
вул. Приморська 38

Як дістатися
Київ: Як доїхати
Світловодськ: Як доїхати

Зручний під'їзд. Є місця для паркування авто.
За нашими оновленнями та новинами можна стежити у соціальних мережах Умки
Адреса
 • Київ, Героїв Сталінграда 6, кор. 3
 • Світловодськ, Приморська 38
Підписка на новини
© 2021 Умка Land
Made on
Tilda